Acavallo Jumpe Alupro udidlo 65g

 
 

Speciální udidlo pro koně, kteří mají problém s kovovými nebo gumovými udidly

Dostupnost Zvolte variantu Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne
Varianta
1 850 Kč    
Značka Acavallo
Kategorie Udidla
 
  •  "Jumpe" je vyroben ze 100% vlákna proti oděru zvaného "Jumpe" a má dva hliníkové kroužky, které jsou k dispozici v různých lesklých barvách a o tloušťce 7 mm.
  • Speciální hliníková slitina je lehká, odolná, zabraňuje korozi a zaručuje dlouhou životnost produktu.
  • Materiál „Jumpe“ je tkané vlákno, které se nerozřezává, je vysoce odolné proti UV záření, neabsorbuje vodu a snadno se čistí. Ve srovnání s již známými plastovými nebo syntetickými materiály je hlavní výhodou přípravku „Jumpe“ to, že je prakticky nezničitelný žvýkáním koně, díky čemuž je extrémně bezpečný a vhodný pro tlamu.
  • Hmotnost této nové nitě je cca. 65 g. Vnější průměr prstenců je 80 mm. Doporučeno pro koně, kteří jsou extrémně citliví na kov.
  • "Jumpe" se dokonale přizpůsobí tlamě každého koně, zvyšuje pohodlí snížením tření na minimum ve srovnání s jinými kovovými nebo gumovými alternativami.
  •  Informace a péče: - Lze prát v ruce při teplotě 30 ° C vodou a neutrálním mýdlem - Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky - Nesušte v sušičce - Nevystavujte přímému teplu ani intenzivnímu slunečnímu záření - Nechte přirozeně uschnout

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: