Proč nakupovat u nás?

  1. LÁSKA KE KONÍM

Koně prostě milujeme! Horseriding.cz proto není obyčejný e-shop. Stojí za ním moje naprostá láska ke koním a jezdectví a dlouhé roky dřiny, vzdělávání a vylepšování. Díky tomu vám mohu nabídnout jezdecké a chovatelské potřeby, které sama pro své koně používám a kterým věřím! Víc jak 50 ustájených koní na mém statku Krkavčí hora vám to určitě potvrdí :) 

 

  1. ODBORNOST A PROFESIONALITA

Vystudovala jsem obor Chov koní na ČZU, absolvovala kurz Equine Nutrition a průběžně se neustále vzdělávám. Mám dlouholeté zkušenosti s jezdectvím i péčí o koně na svém statku Krkavčí hora. Proto se můžete spolehnout, že koním opravdu rozumím.

Veškeré produkty vybírám podle vysokých standardů a vím o nich první poslední. Vždy vám dobře poradím a nabídnu správný výrobek. V sortimentu se zorientujete podle kategorií, a pokud byste si s něčím nevěděli rady, stačí se ozvat

 

  1. ŠIROKÝ SORTIMENT

Hledáte jezdecké vybavení? Ohlávky, sedla nebo jezdecké oblečení? Na Horseriding.cz najdete vše co potřebujete. V klidu domova nakoupíte i chovatelské potřeby pro péči o srst a kopyta, nezbytnosti do stájové lékárničky i krmiva a krmné doplňky. Vybavte se kompletně od A až do Z na Horseriding.cz.

 

  1.    RYCHLÉ DODÁNÍ I OSOBNÍ ODBĚR

Veškeré objednávky odesílám v nejkratší možné době. Po přijetí platby bezhotovostním příkazem nebo přes ThePay zboží okamžitě balím a posílám k vám. Žádné zdržování!

Využít můžete také osobní odběr na statku Krkavčí hora (Stradonice u Nižboru č.p. 2) a ušetřit si tak poštovné.

 

  1. SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Šťastný zákazník, šťastný kůň :) Dělám vše pro to, abyste byli spokojeni s výběrem jezdeckého vybavení a chovatelských potřeb, poradenstvím, průběhem objednávky i dodáním. Vše je rychlé, snadné a přehledné. Přečtěte si recenze našich spokojených zákazníků na Heureka.cz a přidejte se k nim!

 

Věřím, že nyní máte o 5 důvodů víc k tomu pořídit si nové jezdecké vybavení a chovatelské potřeby na Horseriding.cz. Tak neváhejte a vzhůru do sedel!

 

S láskou,

Kristýna Mlčochová