Repelent RP1 SPREJ

Dlouhotrvající ochrana před hovady, muchničkami, komáry a klíšťaty.  Nesmrdí. Optimální aplikace při minimální spotřebě.

Varianta:
Dostupnost Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 2312/75M 2312/500 2312/2-5 Zvolte variantu
179 Kč 544 Kč 2 080 Kč od 179 Kč
Repelent RP1 SPREJ

Repelent RP1 Sprej - repelent pro koně a jezdce - Láhev s rozprašovačem

Stiefel Repelent RP1 - Sprej pro koně a jezdce nesmrdí, účinkuje. Dlouhotrvající aktivní ochrana proti obtížnému hmyzu představuje pro koně i pro jezdce úlevu po několik hodin – a to celé bez zápachu! 

Výhody na první pohled:

 • dlouhotrvající ochrana před hovady, muchničkami, komáry a klíšťaty
 • nesmrdí
 • optimální aplikace při minimální spotřebě 

NÁVOD K POUŽITÍ:

 • Pro správnou funkci repelentu je velice důležité nanést jej rovnoměrně tak, aby pokryl celou plochu, kterou má chránit.
 • Kombinací spreje a gelu dosáhneme maximální efektivity při minimální spotřebě.
 • POUŽÍVEJTE REPELENT BEZPEČNĚ. PŘED POUŽITÍM SI VŽDY PŘEČTĚTE ÚDAJE NA OBALU A PŘIPOJENÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU.
Další informace:
 • Na teplejší počasí se těší nejenom lidé od koní, ale také všudypřítomní hmyzí trapiči jako ovádi, muchničky a klíšťata. Hmyz silně reaguje na pachy. Čím je venku tepleji, potíme se my i naši koně více a hmyz nás nenechá na pokoji. Zde mohou pomoci repelenty. Ty ale většinou fungují na bázi vytváření nepříjemného zápachu.
 • S produktovou řadou RP1 jsme našli řešení tohoto problému. Účinná složka těchto repelentů – icaridin, je pachově téměř neutrální a nezatěžuje tedy lidi ani koně nepříjemným zápachem. Je často používanou účinnou látkou i v repelentech pro lidi. Hmyz vnímá pach jinak. Molekuly látek rozpuštěných ve vzduchu se váží na receptory a spouštějí v případě icaridinu odpuzující nervovou reakci. Jako repelentní látka odpuzuje icaridin hmyz, aniž by jej zabíjel. Při nanesení RP1 na srst se vybuduje díky těkavosti účinné látky tenká ochranná vrstva, která chrání po několik hodin. K tomu je účinná látka Icaridin velice jemná ke kůži, takže se používá i pro humánní přípravky.
 • Repelent RP1 se prodává jako sprej v 500 ml lahvi s rozprašovačem nebo v menší 75 ml lahvičce pro lepší manipulaci, pro větší spotřebu je vhodné zakoupit ekonomické balení v kanystru 2,5 l. Dále je k dostání Roll on, ideální balení do kapsy na cesty s vaším čtyřnohým přítelem a gel pro přesnější aplikaci.
 • Nejúčinnější aplikací je kombinace spreje a gelu. RP1 sprej se postará o větší plochy jako krk, záda či trup, kam jej můžeme aplikovat plošně střičkou. RP1 gel nanášíme na místa nevhodná pro plošné sprejování jako na hlavu, kolem očí a nozder nebo na břicho. Sprejováním oblasti břicha skončí mnohdy více repelentu na zemi, než na koňském břiše. Nanesením gelu houbičkou se dostane účinná látka přesně tam, kde má působit.
 • ento produkt podléhá při dovozu schvalovacímu procesu podřízenému Ministerstvům zemědělství a zdravotnictví. Firma Ghoda s.r.o. je jediným schváleným oprávněným dovozcem těchto produktů Stiefel do České republiky. Údaje o dovozci a číslo schválení jsou povinně uváděny na etiketě každého produktu. Výrobky, které neobsahují tyto údaje na etiketě, jsou dovezeny do ČR nelegálně a nesplňují vysoké standardy kvality společnosti Stiefel. Může se jednat o falzifikáty, prošlé či ředěné zboží. Jejich použitím můžete ohrozit zdraví Vašeho koně.Číslo schválení: MZDR 1819/2018/SOZ

VAROVÁNÍ:

Hořlavá kapalina a páry. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Proveďte opatření proti výbojům statické elektřiny. Chraňte před slunečním zářením. Skladujte na dobře větraném místě. Odstraňte obsah/obal odevzdáním ve sběrně nebezpečného odpadu. Nevylévejte do kanalizace.

UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou. Neaplikujte pod sedlo před ježděním, pod těžkou deku nebo pod oblečení. Neaplikujte na otevřená poranění nebo poškozenou kůži. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nevdechujte aerosoly. Pouze pro vnější použití.

 Dostupné varianty:
 • Roll on - 80 ml (vhodné na cesty, nebo do kapsy)
 • láhev s rozprašovačem - 75ml (vhodné na cesty, nebo do kapsy)
 • láhev s rozprašovačem - 500ml
 • ekonomické balení - kanystr - 2,5l (náhradní balení)

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana proti hmyzu
Typ produktu: Repelent sprej
Specifikace účinku: Odpuzuje hovada, muchničkyi, komáry a klíšťata
Velikost balení: Roll on - 80 ml (vhodné na cesty, nebo do kapsy), láhev s rozprašovačem - 75ml (vhodné na cesty, nebo do kapsy), láhev s rozprašovačem - 500ml, ekonomické balení - kanystr - 2,5l (náhradní balení)
Značka: Stiefel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: