Beris nelomené udidlo s portem

Udidla pro ambiciózní rekreační jezdce i profesionály.

Varianta:
Dostupnost Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 5892/MEK 5892/TVR 5892/MEK2 5892/TVR2 5892/MEK3 5892/TVR3 Zvolte variantu
1 350 Kč
Beris nelomené udidlo s portem

Lišta jazýčkového portu má zvláštní zploštělý tvar k portu. To dává jazyku optimální množství prostoru. Mnoho koní na to reaguje zlepšenou pružností a zvýšeným žvýkáním. A přesto je toto udidlo také vhodné pro koně, kteří si hrají s jazykem a snaží se jazyk nasadit přes udidlo, protože port tomu účinně brání. Proto je toto udidlo ideální pro koně, kteří kvůli tlaku na jazyk nesnášejí konvenčně tvarovaná udidla a reagují házením hlavou a podobně. Volný kroužek znamená větší pohyblivost udidla v ústech. Volné kroužkové udidlo je tedy udidlo pro koně, kteří preferují „mobilnější“ udidlo v hubě. Kroužek probíhá v měděných objímkách velmi rovnoměrně a díky lepší odolnosti výrazně prodlužuje životnost bitu.

Udidla pro ambiciózní rekreační jezdce i profesionály.
Společnost na výrobu bitů beris ve Šlesvicku-Holštýnsku vznikla jako výsledek let výroby bitů, zkušeností získaných v této oblasti, zručného řemesla a vášně pro jezdecký sport:
Z vášně pro koně.
Ochrana citlivé tlamy koně je pro beris nejdůležitější. Od kroužku udidla po komplikovanou lícnici: každý kovový díl je ručně tvarován, svařován a leštěn k dokonalosti.
Inovativní design náustku také zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje jemnou komunikaci mezi koněm a jezdcem. Náústky beris jsou vyrobeny z potravinářsky nezávadné plastové směsi, zpracované a s povrchovou úpravou dosud bezkonkurenční v oblasti plastových bitů. Jejich povrch je velmi hladký a snadno klouzají v hubě, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Naše hubičky mají rádi prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a ochotně přijímají udidlo. Skutečné řemeslné zpracování Made in Germany.

Výška portu pro jazyk 30 mm, tloušťka náustku 18 mm, velikost kroužku 7,5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: