Energys - PŠENIČNÉ OTRUBY

 
 

Krmivo pro koně ve špatné kondici, v rekonvalescenci a pro březí a laktující klisny. Poměrně vysoká energetická hodnota je srovnatelná s ovsem.

 

 

Dostupnost Na objednávku
240 Kč    
Kód produktu 2849
Značka Energys
Kategorie JEDNOSLOŽKOVÁ krmiva
 

Energys - PŠENIČNÉ OTRUBY- pytel 25 kg

Krmivo pro koně ve špatné kondici, v rekonvalescenci a pro březí a laktující klisny.

 Výhody na první pohled:
  • Vhodné pro březí a laktující klisny.
  • Pro koně v rekonvalescenci a ve špatné kondici.
  • Poměrně vysoká energetická hodnota

 

Další informace:

  • Otruby jsou vedlejším produktem mlýnského zpracování zrna pšenice. Jsou tvořeny zbytky zrna, klíčky, slupkami a semennými obaly. Mají velmi nízkou objemovou hmotnost.
  • Poměrně vysoká energetická hodnota je srovnatelná s ovsem.
  • Nevýhodou je nevyhovující poměr vápníku a fosforu.
  • Při zkrmování větší dávky je potřeba upravit minerální rovnováhu krmné dávky.
  • Otruby jsou většinou velmi dobře přijímány a mohou sloužit pro zchutnění krmné dávky. Jsou velmi vhodné pro březí a laktující klisny, pro koně v rekonvalescenci a ve špatné kondici

 

SLOŽENÍ:

  • 100% zbytky pšenice

 

Balení:
  • pytel 20 kg

Proč ENERGYS?


S KRMIVY ENERGYS BLÍŽ K PŘÍRODĚ

Doba se mění a návrat k přírodě a přirozenosti patří k nejvýraznějším trendům současnosti. Podobně, jako přistupujeme k sobě, bychom měli přistupovat ke všem živým tvorům. Nejinak by tomu mělo být i u koní. Jejich domovem vždy byly rozlehlé pastviny a hlavním zdrojem potravy travnatý porost, čemuž se dokonale přizpůsobilo i jejich trávení. Upravili jsme proto složení našich krmiv, ve kterém jsme omezili obiloviny a nahradili je vlákninou, tak aby co nejlépe odpovídalo skutečným potřebám koní. Tato krásná zvířata zůstávají i přes možnosti moderního chovu stále těmi svobodnými tvory, kteří potřebují prostor, jeden druhého a celodenní přístup ke krmivu.

V nových krmivech Energys jsme se zaměřili na přirozenost ve výživě koní a vytvořili jsme krmiva umožňující sestavit krmné dávky, které vyhovují při rekreačním, sportovním i pracovním využití koní. Nikdo ale nezná koně tak dobře jako jeho majitel. Proto našim zákazníkům nabízíme možnost namíchat vlastní krmnou dávku přesně na míru svému koni.

Společně s recepturami jsme změnili také obaly, aby lépe odpovídaly nové koncepci našich krmiv, umožnily snadnou orientaci v nich a zároveň měly příjemný design, který zdůrazňuje krásu, ušlechtilost a energii koní.

Krmiva Energys pro vás vyrábíme již 15 let v nejmodernějším závodě ve východočeských Běstovicích. Naše společnost je renomovaným výrobcem krmiv pro koně již dlouhá léta. Snažíme se pracovat tak, aby byli spokojeni naši zákazníci, a především jejich zvířata, a aby se jim dostávalo všeho, co potřebují. Koně našich zákazníků jsou tím, co nás motivuje k práci, tím, co nás těší, a současně i naším posláním. Proto jsme novou řadu krmiv Energys připravili tak, aby se co nejvíce blížila tomu, co koně skutečně potřebují.

Typ produktu Jednosložkové krmivo
Aktivita/Výkonnost Březí a kojící, Koně v reprodukci, Koně v rekonvalescenci, Vysoká zátěž
Specifikace účinku Kvalitní energie
Velikost balení Pytel 20 kg
Značka Energys

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: