Acavallo gelový potah 10mm na posedlí s Dri-lex na skokové sedlo

Potah na sedla Acavallo Classic Gel o tloušťce 10 mm s technologií Dri-Lex zajišťuje maximální bezpečnost a pohodlí pro jezdce díky svému revolučnímu designu, který využívá jedinečné vlastnosti tlumení nárazů terapeutického gelu Acavallo®

Varianta:
Dostupnost Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 5706/M2 5706/L 5706/M3 5706/L2 Zvolte variantu
2 300 Kč
Acavallo gelový potah 10mm na posedlí s Dri-lex na skokové sedlo
  • Technické složení gelu kromě podpory hrudníku jezdce snižuje v případě náhlých pohybů poranění dolní části zad a krku.
  • Gel je nahoře pokryt Dri-Lex Acavallo®, tkaninou, která kombinuje hydrofobní a hydrofilní vlákna v kompozitní struktuře, která je v tomto odvětví jedinečná. Vnitřní vrstva zůstává suchá, zatímco vnější vrstva funguje jako mikrozásobník potu a vlhkost se doslova vypařuje. Tkaniny Dri-Lex jsou navrženy tak, aby zlepšily práci přírody. Rychle odvádějí vlhkost přes výkonové vybavení, aby tělo udrželo v suchu a pohodlí. Potah sedla je vybaven elastickým páskem se suchým zipem, který vede podélně podél spodní části sedla a zahákne se na panely, aniž by se měnily běžné podpěry sedla. Ve dvou bočních částech je potah sedla vybaven dvěma popruhy s rukojetí, které se zaháknou za vnitřní část sedel, aniž by to ovlivnilo jejich normální polohu. Spojovací systém tak umožňuje neupravovat původní strukturu sedla a zároveň poskytuje typický elegantní design produktů Acavallo. Použití spořiče sedla Acavallo je také ideálním a finančně úsporným řešením pro pohodlí starších sedel, s opotřebovanými sedadly. Vzhledem k procesu výroby gelu může být vhodné gel před prvním použitím očistit teplou vodou a ujistit se, že sedlo je dobře naolejované a nevyschlé, aby nedošlo k přenosu barvy z gelu. V těchto vzácných případech stačí sedlo opatrně naolejovat, aby se odstranily případné stopy po dobu 2 týdnů.
  • Dvě velikosti: M (sedla 16" - 17"), L (17,5" - 18,5")

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: